14 kwietnia przedszkolaki z grupy V „Chochliki” gościły u siebie uczniów z Liceum Ogólnokształcącego w Lubaczowie. Głównym celem spotkania było propagowanie wspólnego czytania, integracja z młodszymi dziećmi oraz wspólne spędzenie czasu.
Spotkanie przebiegło w miłej i przyjaznej atmosferze. Licealiści przygotowali dla przedszkolaków takie atrakcje, jak wspólne czytanie bajki oraz zajęcia plastyczne. Nie zabrakło również wspólnych rozmów i żartów. Dzieci chętnie brały udział w proponowanych aktywnościach i z dużym zainteresowaniem słuchały starszych kolegów.
Wizyta była doskonałą okazją do rozwijania umiejętności społecznych. Zarówno przedszkolaki, jak i licealiści byli bardzo zadowoleni ze wspólnie spędzonego czasu i wyrazili chęć do ponownego zorganizowania podobnej wizyty w przyszłości 🙂











