Więcej o: Święto Niepodległości w grupie IV

Święto Niepodległości w grupie IV

9 listopada dzieci z oddziału IV wystąpiły, przed zaproszonymi gośćmi, z programem artystycznym z okazji Święta Niepodległości. Recytowały wiersze Marii Konopnickiej, Ignacego Krasickiego, Władysława Bełzy i fragment wiersza Edwarda Słońskiego Przyśniła się dzieciom Polska. Śpiewały piosenki o tematyce patriotycznej i żołnierskiej. Poradziły sobie z tym trudnym repertuarem wspaniale. Bardzo dojrzale, poważnie i mądrze podeszły do […]

„Bezpieczny przedszkolak”

Spotkanie z pracownikami służb ratunkowych pod hasłem „Bezpieczny przedszkolak”. Dnia 16 maja w Miejskim Przedszkolu Nr1 zorganizowano spotkanie służb ratunkowych pod hasłem: „Bezpieczny przedszkolak”, mając na celu edukację dzieci w rożnych sytuacjach zagrożenia. Pomysłodawcą tej akcji była Pani Anna Hanus.Do organizacji włączyli się:Urząd Miejski, Komenda Powiatowa Policji, Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej (Oddział Ratunkowy) oraz […]

Konkurs ekologiczny „W zgodzie z przyrodą”

27 kwietnia dzieci z grupy IV brały udział w konkursie ekologicznym. Mogły wykazać się swoją wiedzą przyrodniczą i ekologiczną. Organizatorzy zapewnili dzieciom wiele atrakcyjnych zabaw. Za osiągnięcia oraz udział w konkursie dzieci otrzymały dyplomy i nagrody. Pierwszą nagrodę zdobyła Natalia Truchan, drugą Igor Proszek, a trzecią Lara Myszkowska z Przedszkola Nr 3.

Spotkanie dzieci z aktorem

Po obejrzeniu teatrzyku pt. „Księga dżungli” dzieci miały okazję spotkać się i porozmawiać z aktorem, który przybliżył im specyfikę tego zawodu.

Więcej o: Teatrzyk „Bazyl” w przedszkolu

Teatrzyk „Bazyl” w przedszkolu

Animatorzy Teatrzyku „Bazyl” często odwiedzają nasze przedszkole. W spektaklu udział mogą brać również dzieci, co jest dla nich wielką atrakcją – poczuć się na chwilę aktorem na scenie.