Zapraszamy do Miejskiego Przedszkola nr 1 w Lubaczowie! Od 1 marca 2023 rusza nabór na wolne miejsca :)

Dlaczego Miejskie Przedszkole nr 1 „Kraina Uśmiechu” to najlepszy wybór dla Twojego dziecka?

Nasza placówka jest miejscem, któremu zaufało już wielu rodziców. Nie bez powodu. Rodzice wciąż decydują się nam powierzać opiekę nad swoimi pociechami, bo wiedzą, ile radości i entuzjazmu wzbudza u dziecka przebywanie w naszym przedszkolu. To, jak odbierają nas najmłodsi, jest dla nas najlepszym sposobem na upewnienie się, że dobrze wykonujemy naszą pracę.

Dzięki bogatej ofercie dydaktycznej, oraz zajęciom prowadzonym przez wykwalifikowaną kadrę w formie kreatywnej zabawy, przygotowujemy w lekki dla dziecka sposób do dalszych etapów edukacji. Staramy się zapewnić młodym ludziom kompleksowe doświadczenia, na które składają się aktywności:

– stymulujące intelektualnie,

– rozwijające ruchowo,

– zapewniające twórczo spędzony czas, pełen śmiechu i zabawy – tak by każde dziecko było szczęśliwe.

Życzliwy, empatyczny, a przede wszystkim wykwalifikowany personel zapewnia niezwykle przyjazną i ciepłą atmosferę, w której każde dziecko będzie czuło się niemal jak w domu. Zapewniamy, że dołożymy wszelkich starań, by rozwój Państwa dziecka przebiegał w jak najlepszy sposób. W związku z tym oferujemy:

1.Szeroki wachlarz pomocy psychologiczno-pedagogicznej:

– terapia logopedia,

– terapia pedagogiczna,

–  terapia psychologiczna,

– terapia Integracji Sensorycznej.

2. Dodatkowe zajęcia które rozwiną i uwidocznią zdolności i zainteresowania każdego dziecka:

– język angielski,

– rytmika,

– religia,

– zumba,

– dogoterapia.

3. Nasi wychowankowie uczestniczą w projektach poprzez ich działanie. Ważne są ich wszechstronne oraz osobiste doświadczenia. Wspólnie z dziećmi badamy świat podczas zabawy, wzmacniając radość z odkrywania czegoś nowego.

4.Dodatkowe programy autorskie i prowadzone innowacje pedagogiczne wprowadzają zmiany wpływające na podnoszenie jakości pracy przedszkola.

Co więcej, w naszych programach przewidujemy zajęcia o tematyce: ekologicznej, kulinarnej, gimnastyki twórczej, wycieczek rekreacyjnych, czy spacerów edukacyjnych.

5. W pracy wykorzystujemy nowoczesne metody edukacyjne, bazując na metodach edukacyjnych aktywizujących dzieci oraz pobudzających ciekawość i radość z poznawania świata.

6.  Przedszkole dysponuje własnym ogrodem z placami zabaw dla poszczególnych grup umożliwiając dzieciom radosną zabawę.

Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą, serdecznie zapraszamy do kontaktu z placówką. Miejskie Przedszkole nr 1 „Kraina Uśmiechu” w Lubaczowie tworzone jest przez zespół specjalistów, którzy z przyjemnością podzielą się z Państwem wszystkimi najważniejszymi informacjami o naszej działalności.